вівторок, 9 квітня 2019 р.

Самі знімаємо кіно: як зробити проморолик про книгу зі шкільної програми (Всеосвіта)

Педагоги знають: щоб захопити школярів навчанням, треба надати їм свободу і можливість використовувати свої таланти і вміння та найновіші досягнення техніки. Тоді вони підходять до виконання завдання із захопленням і творчо. Ідея зняти майже справжнє кіно та одночасно вивчати найкращі літературні твори, можливо, сподобається учням ... А ще навчіть їх працювати у команді та розуміти один одного. 
Підкажіть їм зробити буктрейлер – проморолик про книгу або на завдану тему. Вивчати літературу зі шкільної програми можна по-сучасному, чи не так? Однокласники будуть вдячні за допомогу у цьому авторам проморолику.


Приклад проект Даші Левіної – буктрейлер за мотивами драми «Лісова пісня» Лесі Українки.

середа, 3 квітня 2019 р.

Відкритий урок з географії

Вікіпедія говорить нам, що Геогра'фія, або земле'пис — наука, що вивчає географічну оболонку Землі, її просторову, природну і соціально-економічну різноманітність, а також зв'язки між природним середовищем і діяльністю людини. 

"Немає необхідності в жодних універсальних 
постулатах, крім загального закону географії, 
який говорить, що всі регіони унікальні" 
Річард Гартшорн. 
З цього вислову починається курс "Географія: регіони і країни".
 03 квітня 2019 року в Чернівецькому вищому професійному училищі радіоелектроніки пройшов відкритий урок з географії на тему "Бразілія". Мета уроку -  залучення учнів до самостійної пошукової роботи.
    Викладач Кувшінникова Л.А. на початку уроку провела з учнями гру "Мої асоціації з Бразілією", використала для активізації опорних знань учнів гру "Так чи ні", для опанування нового матеріалу обговорили виступи "географа", "економіста" та "демографа", а закріплення матеріалу пройшло у вигляді розгадування кросворду (усно).
     На уроці використано: політична карта світу, атласи, мультимедійна презентація, підручник С.Г. Кобернік, Р.Р. Коваленко "Географія", додаткові літературні джерела про Бразілію.