Єдина навчально-методична проблема «Підвищення якості освіти, оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці педагогів та здобувачів освіти»
Сторінки
- Головна
- Нормативно-правова база
- Плануюча документація. Звіти МР
- Методичні заходи
- Атестація педпрацівників. Курси ПКПП
- Методична робота (комісії, рада)
- Педагогічна скринька
- Школи (молодого педагога, педагогічної майстерності, професійної майстерності)
- Матеріали для діагностичних досліджень
- Кейс методиста
пʼятниця, 31 серпня 2018 р.
середа, 22 серпня 2018 р.
Ukrschools – нова педагогічна панацея
Нещодавно молодий освітній веб-ресурс Ukrschools втілив в життя ще одну креативну ідею для педагогічної спільноти – проект «Електронний журнал». Це – унікальна віртуальна система триєдиного зв’язку: учні – батьки – вчителі, яка покликана замінити таку набридливу для всіх шкільну бюрократію. В основі даної ідеї лежить концепція невпинного розвитку дитини, яка в сучасних умовах та реаліях життя набуває величезної ваги та значимості.
«Електронний журнал» - це віртуальний продукт, який ґрунтується на самостійній обробці всієї шкільної інформації всередині школи та її надання для учнів та їхніх батьків. Він має величезні можливості і може замінити велику кількість різноманітної паперової шкільної документації – класні журнали, виховні плани, характеристики, розклади уроків та гуртків, нормативну інформацію, останні новини школи і ще багато-багато іншого. Педагогічні спільноти багатьох київських навчальних закладів вже гідно оцінили цей веб-сервіс.
Які ж переваги «Електронний журнал» надає для учасників освітнього процесу?
По-перше, в онлайн режимі і батьки, і вчителі можуть активно спілкуватися щодо питань навчання і виховання дітей через особисті кабінети та систему смс.
По-друге, сервіс надає педагогам можливість давати учням будь-які додаткові навчальні матеріали – посібники, підручники, картки, фото- та відеоматеріали, які учні можуть опрацьовувати вдома.
четвер, 16 серпня 2018 р.
пʼятниця, 10 серпня 2018 р.
Методичні рекомендації з вивчення предметів у 2018/19 році

Документ містить рекомендації щодо викладання предметів у початковій, базовій та старшій школі з усіх шкільних предметів, курсів морально-духовного спрямування, громадянської освіти, предметів художньо-естетичного циклу тощо.
Рекомендації надіслані до шкіл і можуть використовуватись учителями в практичній роботі.
Освіта.ua
10.08.2018
Підписатися на:
Дописи (Atom)