Єдина навчально-методична проблема «Підвищення якості освіти, оновлення змісту і форм організації освітнього процесу через удосконалення творчої співпраці педагогів та здобувачів освіти»
Сторінки
- Головна
- Нормативно-правова база
- Плануюча документація. Звіти МР
- Методичні заходи
- Атестація педпрацівників. Курси ПКПП
- Методична робота (комісії, рада)
- Педагогічна скринька
- Школи (молодого педагога, педагогічної майстерності, професійної майстерності)
- Матеріали для діагностичних досліджень
- Кейс методиста
четвер, 27 грудня 2018 р.
понеділок, 17 грудня 2018 р.
Всеукраїнський тиждень права
До 70-річчя прийняття Загальної Декларації прав людини таМіжнародного дня прав людини з 10 по 14 грудня 2018 р. проводився Всеукраїнський тиждень права.
В рамках тижня права в училищі пройшли заходів, до яких долучилися учні І-ІІІ курсів. Зокрема, учні підготували тематичні стінгазети про права людини, переглянули тематичні відеоролики, створені учнями училища – учасниками конкурсу учнівських відеоробіт з питань прав людини.
У гр. №14 проведено відкритий урок з інтегрованого курсу «Громадянська освіта» з теми «Права дитини та їх захист».
Команди учнів груп І курсу змагалися у квесті «Мандруємо у країну прав людини».
Команди учнів груп І курсу змагалися у квесті «Мандруємо у країну прав людини».
Учнів також було ознайомлено зі змістом есе "Права дітей: проблеми і захист" учня гр. №15 Олійника Антона, яке він підготував для участі у Всеукраїнському конкурсі учнівських есе "Права людини крізь призму сучасності", який проводиться відповідно до Указу Президента України та листа Міністерства освіти і науки України. Звернуто увагу учнів на важливість формування активної життєвої позиції та підвищення рівня власної правової культури.
вівторок, 27 листопада 2018 р.
Педагогічна рада: формування інноваційного векторного поля педагога (фотозвіт)
Педагогічна рада – ці слова нерідко викликають уявлення про щось заформалізоване, непотрібне, де заслуховують нудні, стереотипні доповіді про успішність і дисципліну, проголошують заохочення та покарання.
Якщо звернутися до визначення функцій педагогічної ради, то можна ще раз упевнитися, що її можливості різнобічні.
За методикою підготовки та проведення педагогічні ради є традиційні, нетрадиційні. Основним недоліком традиційно форми педради є низька активність педагогів.
Уже впродовж декількох років ми пробуємо зробити педраду органом, який об’єднує нас загальною турботою про сьогоднішній і завтрашній день училища, спонукає педагогів (викладачів, майстрів в/н, вихователів) до пошуку, творчості, створює в колективі атмосферу довіри, взаєморозуміння та поваги. Тому стараємося в кожній педагогічній раді одне із питань розглядати за допомогою активних педагогічних технологій, щоб кожний учасник сприймав рішення педради не як надану "зверху" резолюцію, а як свідоме й особистісне ухвалення. таким чином, формат тренінгу дає можливість підвищити ефективність педради, розвивати та підтримувати у співробітників корпоративну культуру.
26 листопада 2018 року пройшла чергова педагогічна рада, на який розглядалися питання:
1) Про виконання плану комплектування навчальних груп та заходи щодо збереження контингенту учнів;
2) Якість підготовки та напрями удосконалення навчально-матеріальної бази професії «Секретар керівника (організації, підприємства, установи)»;
3) Стан викладання предмету «Хімія»;
4) Стан фізично-оздоровчої роботи з учнівською молоддю та завдання педколективу для її покращення;
5) Про підготовку училища до роботи в осінньо-зимовий період;
6) Авторитет педагога як результат підвищення професійної майстерності (міні-тренінг) – тренінг належить до активних форм навчання та розвитку, які дають більш високий результат.
вівторок, 20 листопада 2018 р.
пʼятниця, 16 листопада 2018 р.
середа, 14 листопада 2018 р.
Тренінг "Використання технології тайм-менеджменту"
Що ж таке час? Точно сказати складно. Одне можна сказати точно – втрачати його ніколи не потрібно. Той час, що минув – вже не повернути. А значить, не будемо даремно витрачати час, а будемо користуватися ним з мудрістю!
Людський діяльності властива парадигма творчого і раціонального підходів. Для оперативного досягнення цілей, з раціональної точки зору, доцільно використовувати технології ефективного використання і планування часу.
Що це за технології, як їх застосовувати педагогічні працівники навчального закладу дізналися 13 листопада 2018 на тренінгу "Використання технології тайм-менеджменту", який провела учасник (стажер) Школи РПКМ ЗП(ПТ)О Чернівецької області в міжкурсовий період підвищення кваліфікації Антонюк Світлана Володимирівна.
Підписатися на:
Дописи (Atom)